40%

SS18-133

време

5.900 ден 9.790 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ESPRIT

Модел

SS18-133

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

25 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

златна

Боја на куќиште

Бела

Боја на ремче

златна

Форма на куќиште на часовник

коцка

Ширина на ремче

22 mm