40%

SS18-154

време

3.900 ден 6.490 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ESPRIT

Модел

SS18-154

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

Бела

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло