39%

SS18-176

време

4.400 ден 7.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

ESPRIT

Модел

SS18-176

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

38 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

коцка

Ширина на ремче

22 mm