40%

SS18-190

време

5.900 ден 9.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време

Бренд

ESPRIT

Модел

SS18-190

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

Бела

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm