40%

SS18-71

време

5.880 ден 9.789 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

ESPRIT

Модел

SS18-71

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

18 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

коцка

Ширина на ремче

16 mm