40%

SS19-145

време, дата, стоперка

6.000 ден 9.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

време, дата, стоперка

Бренд

ESPRIT

Модел

SS19-145

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

Време, дата, стоперка

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

биколор

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло