LC06283.321

2.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Пол

женски

Материјал на часовник

метал

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округла