LC06335.130

12/24 часа, ден, дата

4.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа, ден, дата

Бренд

LEE COOPER

Модел

LC06335.130

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

12/24 часа, ден, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

бронзена

Форма на куќиште на часовник

округло