LC06379.431

време

3.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

LEE COOPER

Модел

LC06379.431

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

38 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло