30%

LC06381.661

3.780 ден 5.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време, дата

Бренд

LEE COOPER

Модел

LC06381.661

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

41 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло