LC06382.230

3.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

LEE COOPER

Модел

LC06382.230

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

40 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло