30%

LC06418.430

3.500 ден 4.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

12/24 часа, ден, дата

Бренд

LEE COOPER

Модел

LC06418.430

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

12/24 часа, ден, дата

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло