30%

LC06761.330

време

3.430 ден 4.890 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

LEE COOPER

Модел

LC06761.330

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сребрена

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло