LC06943.650

4.490 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Пол

женски

Материјал на часовник

метал

Материјал на ремче

метал

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Форма на куќиште на часовник

округло