17%

8425402505373

1.400 ден 1.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER NAKIT

Модел

8425402505373

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена