19%

8425402505410

1.700 ден 2.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER NAKIT

Модел

8425402505410

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

златна