15%

8425402505700

1.100 ден 1.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER NAKIT

Модел

8425402505700

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена