8425402505724

1.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Milner накит

Брендот Millner е создаден во 2017 година, специјализиран e за часовници, очила и накит. Millner е бренд со глобална визија со тоа што имаат ланец на продажба во 160 земји.Milner накитот го следи модерниот дизајн и трендови. Создадени се за храбри жени кои ги вреднуваат модните додатоци кој се далеку од обични.

Бренд

MILNER NAKIT

Модел

8425402505724

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

златна