17%

8425402505793

1.900 ден 2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER NAKIT

Модел

8425402505793

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена