17%

8425402505052

1.900 ден 2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER OCILA

Модел

8425402505052

Пол

машки

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло