17%

8425402505069/1

1.900 ден 2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER OCILA

Модел

8425402505069/1

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло