17%

8425402505069

1.900 ден 2.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Millner очила

Брендот Millner е создаден во 2017 година, специјализиран e за часовници, очила и накит. Millner е бренд со глобална визија со тоа што имаат ланец на продажба во 160 земји. Очилата на Millner се модерни,стилски, и посакувани со најдобри цени на пазарот. Во нивната понуда има голем избор на машки и женски модели како и многубројните форми и бои.

Бренд

MILNER OCILA

Модел

8425402505069

Пол

машки

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло