19%

8425402505243

1.700 ден 2.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

MILNER OCILA

Модел

8425402505243

Пол

женски

Боја на рамка

Боја на рачка

Боја на стакло

Материјал на рамка

Тип на стакло