39%

J101BII-17S

2.800 ден 4.590 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J101BII-17S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

17-19 см

Декорација

Swarovski