39%

J101BIV-17

2.800 ден 4.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J101BIV-17

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

17-19 см