40%

J101BIV-17S

3.800 ден 6.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J101BIV-17S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

17-19 см

Декорација

Swarovski