40%

J102GIG-M

4.400 ден 7.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J102GIG-M

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

златна

Должина

/

Декорација

/