40%

J102GIG-MS

5.300 ден 8.789 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J102GIG-MS

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

златна

Должина

/

Декорација

Swarovski