39%

J102GIV-M

4.700 ден 7.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J102GIV-M

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

/

Декорација

/