39%

J102GIV-MS

5.700 ден 9.390 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J102GIV-MS

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

/

Декорација

Swarovski