J103EIG

2.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J103EIG

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

златна

Должина

/

Декорација

/