40%

J103EIG-S

2.400 ден 3.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J103EIG-S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

златна

Должина

/

Декорација

Swarovski