38%

J105NIG-42

3.200 ден 5.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J105NIG-42

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

златна

Должина

42-49 см

Декорација

/