38%

J105NII-42S

3.200 ден 5.190 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J105NII-42S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

42-49 см

Декорација

Swarovski