40%

J105NIV-42S

4.400 ден 7.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J105NIV-42S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

42-49 см

Декорација

Swarovski