39%

J106GII-M

4.100 ден 6.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J106GII-M

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

/

Декорација

/