39%

J106GIV-M

4.900 ден 8.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J106GIV-M

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

биколор

Должина

/

Декорација

/