40%

J107CNPIV-4235

4.500 ден 7.490 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J107CNPIV-4235

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

биколор

Должина

42-49 см

Декорација

/