37%

J107NII-42

2.000 ден 3.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J107NII-42

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

42-49 см

Декорација

/