39%

J107PII-35

2.200 ден 3.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J107PII-35

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

/

Декорација

/