38%

J107PIV-35

2.700 ден 4.390 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J107PIV-35

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

биколор

Должина

/

Декорација

/