V201LDVJRJ

9.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V201LDVJRJ

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

кристално

Боја на бројчаник

сива

Боја на куќиште

сиво

Боја на ремче

сиво

Форма на куќиште на часовник

округло