V129LXVIRO

5.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V129LXVIRO

Пол

женски

Материјал на часовник

челик-кожа

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

26 мм

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

кристално

Боја на бројчаник

Rose Gold

Боја на куќиште

бисерна

Боја на ремче

портокалово

Форма на куќиште на часовник

округло