40%

V146LXCIMC

време (час и минути)

5.100 ден 8.490 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време (час и минути)

Бренд

OBAKU

Модел

V146LXCIMC

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

26 mm

Функција на часовник

време (час и минути)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

12 mm