28%

V146LXCLRZ

4.000 ден 5.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V146LXCLRZ

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

27 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

кафеава

Боја на ремче

кафеаво

Форма на куќиште на часовник

округло