V146LXVWMV

7.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V146LXVWMV

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

26 мм

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бронзена

Боја на куќиште

бело

Боја на ремче

Rose Gold

Форма на куќиште на часовник

округло