V149LXVLRA

5.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

OBAKU

Модел

V149LXVLRA

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Функција на часовник

време (час и минути)

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

сина

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

6 mm