30%

V149LXVNRN

4.200 ден 5.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V149LXVNRN

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

32 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

кафеава

Боја на куќиште

кафеава

Боја на ремче

Rose Gold

Форма на куќиште на часовник

округло