50%

V157GMCBMC

12/24 часа, дата

5.600 ден 11.189 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

12/24 часа, дата

Бренд

OBAKU

Модел

V157GMCBMC

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик/ меш

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

43 mm

Функција на часовник

12/24 часа, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

24 мм