29%

V158LEVWMV

5.300 ден 7.490 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

OBAKU

Модел

V158LEVWMV

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

34 mm

Водоотпорност

3 атм

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бисерна

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

бронзено

Форма на куќиште на часовник

округло